Rüyada Saç Ağarmak Görmek rüya yorumu
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Saç Ağarmak Görmek rüya yorumu

Rüyada Saç Ağarmak Görmek rüya yorumu

   

Rüyada Saç Ağarmak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Saç Ağarmak görmek ne anlama gelir? Rüyada Saç Ağarmak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Saç Ağarmak dini rüya tabirlerinde Saç Ağarmak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.
 

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada saç ağarmak, gençler için vakara delalet eder. Bazı tabirciler, ömrün uzun olmasına, bazıları da zayıflığa delalet eder, demişlerdir. Aklık sakal ve başın tümünde olursa, fakirliğe delalet eder.

Bir kimse saçının bir kısmının ağardığını görse vakar ve temkinin çok iyi olduğuna, başı ağaranın hanımı hamile ise, bir erkek çocuğunun olacağına delalet eder.
Bir kimse sakalındaki beyaz tüyleri yolduğunu veya kestiğini görse, o adam ihtiyarlara hürmet eder.

Kadın rüyada başının ağardığını görse, kocası fasıktır. Eğer kocası fasık değilse, başka bir hanım veya bir cariye ile hanımının durumunu bozar.
Bazı tabirciler baş ağarması, kaybolmuş bir kimsenin veya misafirin gelmesidir, demişlerdir.

Vücut kıllarının ağardığını gören zengin ise, malının gideceğine, fakir ise, ödenmesi güç olan borca işarettir.

Tanınmayan bir kadının saçınm ağarması, hububat kurutmaya, askerin tümünün başının ağarması, zaaf ve firara delalet eder. Hasta kimsenin başının ağarması ise, ölüm ve kefene delalet eder, hasseten vücut kılları ağanrsa.

Korkan kimse için saç ağarması, hakim ve melikten kurtulmaya işarettir. ,
Bazı tabirciler, kadının saçının ağarmasını görmek, kocası veya kocasının akrabaları tarafından çirkin söz işiteceğine, bazan da, boşanmaya delalet eder, demişlerdir. Çünkü erkekler kadının saçının ağarmasını, hoş görmezler.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna