Rüyada Yüksük Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Yüksük Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Yüksük Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Yüksük görmek ile alakali tabirler, Rüyada Yüksük görmek ne anlama gelir? Rüyada Yüksük nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Yüksük dini rüya tabirlerinde Yüksük anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada yüksük görmek, rızka, çocuğa, zevceye veya azgın çocuğa yahut binek hayvanına veyahut yolculuk yapmaya, ya da kendisinden ayrılmayan alacaklıya delalet eder. Bazan yüksük, darlık ve sıkıntıya Bazen de hayvan kiraya veren kimseye veya yarış yapan çocuklar için birincilik almaya delalet eder.
Bir kimsenin rüyada yüksüğü kendi yerinin dışına koyması zina etmeye ya da parmaklarının delalet ettiği kimsenin hasta olmasına delalet eder,
Rüyada ölünün parmaklarında yüksük görülmesi: «Onlar için demirden kamçılar da var.» (Sure-i Hac, ayet 21) mealindeki ayet gereğince ölünün cehennemde olduğuna delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : İğnenin parmağa batmasını önlemek için parmak ucuna takılan küçük mahfazayı ( yüksüğü) görmek eşe, çocuğa, rızka, binite, yolculuğa, yakasını bırakmayan alacaklıya, Yüksüğü yanlış yere takmak zina yapmaya yahut bir yakınının hastala masına delalet eder..


MollaCami Tabiri : Rüyada yüksük görmek, rızka, çocuğa, zevceye veya azgın çocuğa yahut bineğe veyahut yolculuk yapmaya, ya da kendisinden ayrılmayan alacaklıya işarettir. Bazen yüksük, darlık ve sıkıntıya bazen de hayvan kiraya veren kimseye veya yarış yapan çocuklar için birincilik almaya işarettir.Bir kimsenin rüyada yüksüğü kendi yerinin dışına koyması zina etmeye ya da parmaklarının işaret ettiği kimsenin hasta olmasına işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna