Rüyada Yumruklamak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Yumruklamak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Yumruklamak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Yumruklamak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Yumruklamak görmek ne anlama gelir? Rüyada Yumruklamak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Yumruklamak dini rüya tabirlerinde Yumruklamak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada yumrukla vurmak, diliyle cömertlik gösterip eliyle bir şey vermemeye delalet eder. Bazen bu rüya cimriliğe namazı terketmeye delalet eder.
Yumrukla vurmak Müslümanlar arasında hatalı söz söylemeye delalet eder. Bazen de ysjmrukla vurmak intikam almaya veya borç para istemeye veyahut kendisinde hakime ihtiyaç duyulan havalara delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada yumrukla vurmak, diliyle cömertlik gösterip eliyle bir şey vermemeye işarettir. Bazen bu rüya cimriliğe ve namazı terketmeye işarettir. Yumrukla vurmak Müslümanlar arasında hatalı söz söylemeye işarettir. Bazen de yumrukla vurmak intikam almaya veya borç para istemeye veyahut kendisinde hakime ihtiyaç duyulan olaylara işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna