Rüyada Yontulmuş Ve Oyulmuş Taş Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Yontulmuş Ve Oyulmuş Taş Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Yontulmuş Ve Oyulmuş Taş Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Yontulmuş Ve Oyulmuş Taş görmek ile alakali tabirler, Rüyada Yontulmuş Ve Oyulmuş Taş görmek ne anlama gelir? Rüyada Yontulmuş Ve Oyulmuş Taş nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Yontulmuş Ve Oyulmuş Taş dini rüya tabirlerinde Yontulmuş Ve Oyulmuş Taş anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada kiremit ve tuğla yerine yontulmuş taş ile bina yapmak, izzet ve talihe ve uzun arzuyla korkudan emin olmaya, muhafaza edilmiş zevcelere, alim, doktor, tabirci ve müneccim gibi kendisine ülfeti icap ettiren kimselere delalet eder.
Eğer tuğla ve kiremit! yontulmuş taş yerinde görse, zillete ve rütbenin gitmesine, yahut zevcelerin değişmesine, yahut bina sahibinin ölümüne delalet eder. Nitekim kerpiç yerinde kiremit ve tuğla konularak bina yapıldığında yücelik ve rızka delalet ettiği gibi, ad' taşın, mermerden yapılması gereken kapı eşiği ve merdiven ayağına konulduğunu görmek, fakirlik ve zillettir. Yine adi taşı mermerden yapılmış direk ve temellerde görmenin tabiri de böyledir.
Rüyada mermerden yapılmış kabirlerin adi taştan görülmeleri, ölünün vakfettiği şeylerin yahut veresesinin halinin değişmesine delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna