Rüyada Yol Üzerinde İnsanlara Zahmet Veren Şeyleri Kaldırmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Yol Üzerinde İnsanlara Zahmet Veren Şeyleri Kaldırmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Yol Üzerinde İnsanlara Zahmet Veren Şeyleri Kaldırmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Yol Üzerinde İnsanlara Zahmet Veren Şeyleri Kaldırmak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Yol Üzerinde İnsanlara Zahmet Veren Şeyleri Kaldırmak görmek ne anlama gelir? Rüyada Yol Üzerinde İnsanlara Zahmet Veren Şeyleri Kaldırmak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Yol Üzerinde İnsanlara Zahmet Veren Şeyleri Kaldırmak dini rüya tabirlerinde Yol Üzerinde İnsanlara Zahmet Veren Şeyleri Kaldırmak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Bu rüya, uyanıkken dini emirlerde veya aile ve çocukları hakkında gayretine ve sözünü bilir bir kişi olduğuna delalet eder. Yine, yumuşak sözlü yahut cüz'i sadakası sebebiyle, rüyayı görenin günahlarının affedilmesine delalet eder. Bazan bu rüya mertebenin yüksekliğine, emir ve nehye, azl ve mütevelliliğe delalet eder. Eğer yola, diken, taş yahut insanları rahatsız edecek bir şey koysa kötü söz söylemesine, dil ve eliyle insanları rahatsız etmesine, Bazen de yol kesici olmasına delalet eder.
Bu rüyayı gören hakim ise onun zulmüne, kendisinin veya vekilinin insanlar için güçleri yetmeyecek şeyleri ihdas edip bununla o insanları mükellef tutmalarına delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna