Rüyada Yetim Kalmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Yetim Kalmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Yetim Kalmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Yetim Kalmak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Yetim Kalmak görmek ne anlama gelir? Rüyada Yetim Kalmak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Yetim Kalmak dini rüya tabirlerinde Yetim Kalmak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada yetim kalmak, hakir görülmeye delalet eder. Rüyada yetim olduğunu gören kimse, hakir görülür. Çünkü yetimler hakir görülürler ve onların malları başkalarının ellerindedir.
Rüyada bir yetimin başını tıraş ettiğini gören kimse, kasık kıllarını tıraş eder. Çünkü vücutta tenasül uzvu da tek olup; el, ayak ve göz gibi çift değildir.
Rüyada yetim gören kimsenin düşmanı üzerinde hakkı varsa, ona kavuşur ve düşmanına galip gelir.
Rüyada kendisinin yetim olduğunu gören kimse, hanımı veya malı yahut kendisine nisbet edilen şeyler hususunda tahkir edilir.


MollaCami Tabiri : Rüyada yetim kalmak, hakir görülmeye işarettir.Rüyada yetim olduğunu gören kimse, hakir görülür. Rüyada yetim gören kimsenin düşmanı üzerinde hakkı varsa, ona kavuşur ve düşmanına galip gelir. Rüyada kendisinin yetim olduğunu gören kimse, hanımı veya malı yahut kendisine nisbet edilen şeyler hususunda tahkir edilir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna