Rüyada Yeşil Ekin Başlığı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Yeşil Ekin Başlığı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Yeşil Ekin Başlığı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Yeşil Ekin Başlığı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Yeşil Ekin Başlığı görmek ne anlama gelir? Rüyada Yeşil Ekin Başlığı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Yeşil Ekin Başlığı dini rüya tabirlerinde Yeşil Ekin Başlığı anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada yeşil ekin başağı görmek, bir biri üzerine yığılmış maldır.
Sapı üzerinde duran yeşil ekin başağı, rızka, ucuzluk ve bolluğa delalet eder. Kuru ekin başağı, kıtlığa, Bazen de fazla mülke delalet eder, her başağm sevaptan kat kat olduğu gibi.
Bazen de başaklar dünyanın senelerine, aylarına ve günlerine delalet eder. Bazen de başaklar dünyanın mallarına, mahzenlerine, belirli yerlerde saklanılmış tahıllara delalet eder.
Bir kimse elinde yahut harmanda ya da kap içinde başaklar görse başkasının kazancından olarak haram veya kabın sahibine veya elinde görülen insana isabet edecek mala yahut öğreneceği ilme delalet eder.
Bir kimse rüyada sahibini tanıdığı dağınık ekin başaklarını yerden kaldırsa, o kimse ekinin sahibinden ayrı ayrı mala ve iyiliğe erişir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna