Rüyada Yemek Yemek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Yemek Yemek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Yemek Yemek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Yemek Yemek görmek ile alakali tabirler, Rüyada Yemek Yemek görmek ne anlama gelir? Rüyada Yemek Yemek nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Yemek Yemek dini rüya tabirlerinde Yemek Yemek anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada bir kapta yemek yediğini gören kimse kanaatkar olur. Ancak yemek yediği kap, altın ve gümüş gibi haram olan şeylerden ise, bu rüya haram mal ve çok borca delalettir. Insanlar arasında yemek yemek, şöhrettir.
Yiyeceği şeyi çiğnediğini görmek, kazanç ve işini benimsemeyerek hafife almaktır. Çiğnediği şeyi yuttuğunu görmesi borcunun acele istenmesidir.
Rüyada yediği şeyin tadı kendisinden daha iyi bir tada döndüğünü görenin rüyası iç temizliğine, ac^ ve ekşiye dönmesi ise işinden ve ailesinde bir değişikliğin husule gelmesine delalettir.
Sağ eliyle yemek yediğini gören sünnete uyar. Sol eliyle yem'k yemek ise düşmana itaat, dosta cefadır.
Yemeği başkasının eliyle yediğini gören kimse namuslu ve kanaatkar olarak Allah'a itimad ve tevekkül ile rızıklandırılır. Bazen de rüyayı gören hasta olur, kendisi yemek yemeden aciz olur.
Kötü renkli bir yiyecek yediğini görmek, rüya sahibinin kadr ve kıymetinin düşeceğine delalettir.
Beyaz mantar yediğini görmesi, emre, nehye, işte acele etmeyip itidal üzere olmaya, uzun ömre, hasta için şifaya ve hastalığa delalettir.
Kabak yemek, sünnet-i seniyyeye tabi olmaya, hidayete ve zekaya delildir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna