Rüyada Yaşlı Kadın Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Yaşlı Kadın Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Yaşlı Kadın Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Yaşlı Kadın görmek ile alakali tabirler, Rüyada Yaşlı Kadın görmek ne anlama gelir? Rüyada Yaşlı Kadın nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Yaşlı Kadın dini rüya tabirlerinde Yaşlı Kadın anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada yaşlı kadın görmek, acizliğe delalet eder. Bazan yaşlı kadın, elden giden dünyalığa ve üzüntüye, bazen de ahirete delalet eder. Çünkü ahiret dünyanın zıddıdır. Yaşlı kadın görmek, şaraba da delalet eder. Çünkü şarabın isimlerinden biri de, yaşlı kadın manasına gelen «Acıye» dir. Yaşlı kadın görmek, sığıra da delalet eder. Çünkü «Acıye», sığırın da isimlerindendir.
Bazan rüyada yaşlı kadın görmek, ümit kestikten sonra gebe kalmaya delalet eder. Bazen de hile yapmaya, arkadan gıybet edip yüzüne karşı istihza eden kimseye de delalet eder.
Hasta olan yaşlı kadını görmek, acizliğe, susamış yaşlı kadını görmek ise, kıtlığa delalet eder.
Rüyada yaşlı kadının çocuk olduğunu görse, kıtlık sona erer. Rüyada tanınmayan yaşlı kadın bir hastanın yanına gelse, o hastanın öleceğinden korkulur.
Rüyada yaslı bir kadının hamile olan bir kadının yanına gitmesi, sırf hayırdır. Çünkü yaşlı kadın çocuğun ve nifas olan kadınların işlerini düzeltir.
Mühim iş yapan kimse, rüyada yaşlı bir kadını kucaklasa veya onunla sohbet etse, o kimse kendi işinde ve isteğini yerine getirmekten aciz kalır.
Yaşlı kadın görmek, ot bitirmez bir yere de delalet eder. Yaşlı bir kadım peçeli görmek, zorluk ve pişmanlığa delalet eder.
Bir kimse rüyada yüzü çirkin yaşlı kadın görecek olsa, bela ve harbe delalet eder.
Kafir olan yaşlı kadın haram maldır.


İhya Rüya Tabirleri : Bakınız; Kadın.


MollaCami Tabiri : Rüyada yaşlı kadın görmek, acizliğe işarettir.Bazen yaşlı kadın, elden giden dünyalığa ve üzüntüye, bazen de ahirete işarettir. Yaşlı kadın görmek, şaraba da işarettir.Bazen rüyada yaşlı kadın görmek, ümit kestikten so a gebe kalmaya işarettir. Bazen de hile yapmaya, arkadan gıybet edip yüzüne karşı alay eden kimseye de işarettir. Hasta olan yaşlı kadını görmek, acizliğe, susamış yaşlı kadını görmek ise, kıtlığa işarettir.Rüyada yaşlı kadının çocuk olduğunu görse, kıtlık sona erer.Rüyada tanınmayan yaşlı kadın bir hastanın yanına gelse, o hastanın öleceğinden korkulur. Rüyada yaşlı bir kadının hamile olan bir kadının yanına gitmesi, sırf hayırdır.Yaşlı kadın görmek, ot bitirmez bir yere de işaret eder. Yaşlı bir kadını peçeli görmek, zorluk ve pişmanlığa işarettir.Bir kimse rüyada yüzü çirkin yaşlı kadın görecek olsa, bela ve harbe işarettir. Rüyada yaşlı bir kadına dönüştüğünü gören kimse, ağırbaşlı olur.Tanınmayan yaşlı bir kadın kıtlık bir seneye işarettir.Bir kimse rüyada gökten yeryüzüne bir yaşlı kadın indiğini ve halkın da buna taaccüp ettiğini görse, o kadın kıtlıkla tabir edilir.Rüyada çirkin görünüşlü yaşlı bir kadın görmek, harp ve kıtlığın sona ermesiyle müjdedir. Çok zayıf olan yaşlı bir kadın, kıtlık senedir. Rüyada yaşlı bir kadının kendi evine girdiğini gören kimseye, dünya yönelir. Yaşlı bir kadının kendi evinden çıktığını görse, dünya kendisinden yüz çevirir.Bir kimse rüyada yaşlı bir kadınla bir şeyler alıp verdiğini veya onunla uğraştığını görse, dünya ile ugraşmaya işarettir.Bir kadın rüyada kendisini kocamış görse, o kadının dünyada halinin iyi olduğuna işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna