Rüyada Yarışmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Yarışmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Yarışmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Yarışmak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Yarışmak görmek ne anlama gelir? Rüyada Yarışmak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Yarışmak dini rüya tabirlerinde Yarışmak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada koşu yarışı, hareket etmeye, oyun oynamaya ve batıl şeylere sür'at vermeye veya fayda temin edilmeyecek yolculuğa delalet eder. Rüyayı gören hasta ise, ölür, fakir ise zengin, yolcu ise, yolculuğundan döner.
Rüyada atlı olarak yarışmak, mahzurlu bir iş yapmaya, gururlanmaya ve sağlığı veya ölümü şart koşulmayan şeyi zemin olmaya delalet eder.
Rüyada yanşmk insanlar arasında çıkacak fitneye ve tefrikaya delalet eder.
Rüyada hamamına yarışmak, oğlan ile livata etmeye veya onlarla iyi geçinmeye delalet eder. Çünkü hamamına yarışmak Lut kavminin fiilindendir.


MollaCami Tabiri : Rüyada koşu yarışı, hareket etmeye, oyun oynamaya ve batılşeylere sürat vermeye veya fayda temin edilmeyecek yolculuğa işarettir. Rüyayı gören hasta ise, ölür, fakir ise zengin, yolcu ise, yolculuğundan döner. Rüyada atlı olarak yarışmak, mahzurlu bir iş yapmaya, gururlanmaya, işarettir. Rüyada yarışmak insanlar arasında çıkacak fitneye ve ayrılığa işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna