Rüyada Yarmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Yarmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Yarmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Yarmak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Yarmak görmek ne anlama gelir? Rüyada Yarmak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Yarmak dini rüya tabirlerinde Yarmak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada bir şey yarmak, ayrılığa delalet eder. Yahut bakire bir kızın evleneceğine delalet eder.
Rüyada bir şeyi yarmak, hileye delalet eder. Bir kimse rüyada büyük bir taş yarsa o kimse vali veya büyüklerinden birisinin halifini teftiş eder.
Rüyada kale gibi metin ve müstahkem mevkileri delmek, henüz kocaya varmamış bekar kızlara kasdetmeye, memleketin etrafını dolaşıp haber araştırmaya, mal ve aile halkının gidişatının bozulmasına delalet eder.
Bazen de bir şeyi delmek, sünnet-i seniyye gibi eserde varid olan şeyleri araştırıp karıştırmaya delalet eder.
Bir kimse rüyada kendisini şehir içinde bir şeyi deldiğini görse, kalbi katı bir valinin borcunu teftiş eder.
Bir evi delip içerisine girdiğini gören kimse, arzu ettiği bir kadına kavuşur ve onun hakkında hile yapar.


MollaCami Tabiri : Rüyada bir şey yarmak, ayrılığa işarettir. Yahut bakire bir kızın evleneceğine işarettir. Rüyada bir şeyi yarmak, hileye işarettir.Bir kimse rüyada büyük bir taş yarsa o kimse vali veya büyüklerinden birisini teftiş eder. Bazen de bir şeyi yarmak, Sünnet-i Seniyye gibi eserde varit olan şeyleri araştırıp karıştırmaya işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna