Rüyada Yalın Ayak Yürümek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Yalın Ayak Yürümek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Yalın Ayak Yürümek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Yalın Ayak Yürümek görmek ile alakali tabirler, Rüyada Yalın Ayak Yürümek görmek ne anlama gelir? Rüyada Yalın Ayak Yürümek nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Yalın Ayak Yürümek dini rüya tabirlerinde Yalın Ayak Yürümek anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada yalın ayak yürümek, eğer ayakkabısını çıkarmadıysa sıkıntı ve meşakkattir. Eğer ayakkabısmı çıkararak yalın ayak yürümüşse velayete nail olur. Bazıları da, yalın ayak yürümek, üzüntü ve kederin gitmesine, bazıları da hanımm boşanması, yahut ölümüne delalet eder, demişlerdir.
Yalm ayak yolculuk yaptığını gören kimse ödemeye takati yetmeyecek bir borca girer. Tek ayakkabı ile yürüdüğünü gören kimse ortağından ayrılır.


İhya Rüya Tabirleri : Bakınız; Yürümek.


MollaCami Tabiri : Rüyada yalın ayak yürümek, eğer ayakkabısınıçıkarmadıysa sıkıntı ve meşakkattir, Eğer ayakkabısını çıkararak yalın ayak yürümüşse velayete nail olur. Bazıları da, yalın ayak yürümek, üzüntü ve kederin gitmesine, bazıları da hanımın boşanması, yahut ölümüne işarettir,demişlerdir. Yalın ayak yolculuk yaptığını gören kimse ödemeye takati yetmeyecek bir borca girer.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna