Rüyada Yağlayıcı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Yağlayıcı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Yağlayıcı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Yağlayıcı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Yağlayıcı görmek ne anlama gelir? Rüyada Yağlayıcı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Yağlayıcı dini rüya tabirlerinde Yağlayıcı anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen yağlayıcı, gizli iş işleyen, fayda ve mazarratı dokunmayan münafıkça ve riyakarca muamelede bulunan arabulucu, ifsad edici ve yaltaklık yapan bir kimsedir.
Onun işinin iyilik ve kötülüğüne, menfaat vt zararına, yağın güzel olup olmamasıyla ve yağın bulunduğu ve sürüldüğü yer ile, onda olan kitap ve resimlerle delil getirilir. Eğer o yerde Kur'an veya hayırlı bir söz ve bir haber olursa onun ameli güzeldir. Eğer onda şiir ve resim gibi şeyler olursa onun amelinin kötü olmasına delalet eder.
Yağcıyı görmek, yaltaklığa, güler yüzlülüğe, güzel söz söylemeğe, sözünden dönmeye delalet eder. Bu rüya, Bazen de izzete ve gaiip gelmeye delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen yağlayıcı, gizli iş işleyen, fayda ve mazarratı dokunmayan münafıkça ve riyakarca muamelede bulunan arabulucu, ifsat edici ve yaltaklık yapan bir kimsedir. Yağcıyı görmek, yaltaklığa, güler yüzlülüğe, güzel söz söylemeğe, sözünden dönmeye işarettir. Bu rüya,bazen de izete ve galip gelmeye işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna