Rüyada Yağlanmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Yağlanmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Yağlanmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Yağlanmak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Yağlanmak görmek ne anlama gelir? Rüyada Yağlanmak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Yağlanmak dini rüya tabirlerinde Yağlanmak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.
 

Nablusi Rüya Tabirleri : Vücudunu yağla oğmak, halk arasında güzel şöhrete kavuşmaya delalet eder. Ot ve çiçekten çıkarılan güzel koku ile vücudunu oğuşturmak da aynı şekilde tabir edilir.
Yağın kötü kokusuyla vücudunu oğuşturmak, insanlar arasında kötü isimle yad edilmeye delalet eder.
Kiracı, amele v.s. gibi geçimlerini güçlük ve alın teri ile kazananların cesetlerini yağla oğuşturmaları, rahat ve nzıklarının yenilenmesine ve kuvvetli olmalarına delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Güzel kokulu sıvılarla yağlanmak halk nezdinde güzel isim yapmaya, kötü kokulu yağlarla yağlanmak kötü şöhrete, Yağlanmak rızkın yenilenmesine; Yağlayıcı görmek münafık ve iki yüzlü kimseye delalet eder.


MollaCami Tabiri : Vücudunu yağla ovmak, halk arasında güzel şöhrete kavuşmayaişarettir. Yağın kötü kokusuyla vücudunu ovuşturmak, insanlar arasında kötü isimle yad edilmeye işarettir.Amele v.s. gibi geçimlerini güçlük ve alın teri ile kazananların cesetlerini yağla ovuşturmaları, rahat ve rızıklarının yenilemiesine ve kuvvetli olmalarına işarettir.
 

 

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna