Rüyada Münceccim Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Münceccim Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Münceccim Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Münceccim görmek ile alakali tabirler, Rüyada Münceccim görmek ne anlama gelir? Rüyada Münceccim nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Münceccim dini rüya tabirlerinde Münceccim anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada müneccim görmek, ileri gelenlerle sohbet etmeye ve onların sır ve ahvallerine muttali olmaya delalet eder. Bazen de müneccim görmek, bazı şeylere muttali olmaya, sırları anlamaya, çok konuşmaya, doğru ve yanlış söz ve vak'aları nakletmeye delalet eder. Bazan da müneccim görmek, üzüntü ve sıkıntıları, sıkıntılı bulunan kimsenin de sıkıntıdan kurtulmasına delalet eder.
Bazan müneccim görmek, bekar olan kimsenin evlenmesine, karı -koca arasmdaki ayrılığa, hastaların ölmesine, mukim olanların yolculuğa çıkmasına ve hamile olan kadının doğum yaparak kurtulmasına delalet eder.
Müneccim görmek, müjde ve korkutmaya, bazan sünnet-i seniy-yeye uymaya, ilim ve amele delalet eder. Çünkü müneccimin verdiği hükmün ekserisi Nebilerin verdikleri hükme istinad eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna