Rüyada Muttali Ve Vakıf Olmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Muttali Ve Vakıf Olmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Muttali Ve Vakıf Olmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Muttali Ve Vakıf Olmak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Muttali Ve Vakıf Olmak görmek ne anlama gelir? Rüyada Muttali Ve Vakıf Olmak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Muttali Ve Vakıf Olmak dini rüya tabirlerinde Muttali Ve Vakıf Olmak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Kendisi için gizli olan bir meseleye muttali olduğunu görmek, gizli bir ilimle, ya da büyük bir sanat ile tabir edilir. Şayet rüyayı gören ehl-i ilimden ise; eğer ilim ehli değilse rüyayı görenin işleyeceği hile ve fesadına delalettir. Gizli olan şeye rüyada muttali olduğunu görmek, Allah'ın sırlarından olan hazine ve maden gibi şeylere muttali olacağına alamettir.


Seyyid Süleyman : Kendisi için gizli olan bir meseleye muttali olduğunu görmek, gizli bir ilimle, ya da büyük bir sanat ile tabir edilir. Sayet rüyayı gören ehl-i ilimden ise; eğer ilim ehli değilse rüyayı görenin işleyeceği hile ve fesadına delalettir. Gizli olan şeye rüyada muttali olduğunu görmek, Allah'ın sırlarından olan hazine ve maden gibi şeylere muttali olacağına alamettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna