Rüyada Musalla Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Musalla Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Musalla Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Musalla görmek ile alakali tabirler, Rüyada Musalla görmek ne anlama gelir? Rüyada Musalla nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Musalla dini rüya tabirlerinde Musalla anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.
 

Nablusi Rüya Tabirleri : (*)Rüyada bayram namazı kılınan yeri görmek, ferahlığa, sevince, üzüntü ve kederin gitmesine, maişetin genişliğine, hastaların iyileşmesine, hapisten çıkmaya, cumaya ve onu, bezenerek ve temiz bir şekilde ifa etmeye delalet eder.
Bazen rüyada musallayı yenilemek, fasıkın tevbe etmesine, kafirin Müslüman olmasına, yağmur yağmasına, düşmana galip gelmeye, adakları yapmaya, bekarları evlendirmeye ve çocukların Kur'an-ı hatmetmelerine delalet eder. Bazan da musallayı görmek, boş durmaya, yolculuk yapmamaya, deve, sığır ve koyunlarda meydana gelecek afete delalet eder.
Rüyada ölülerin konduğu musallayı görmek, üzüntü, keder, sıkıntılara, mamur yerlerin harap olmasına, kadınları boşamaya ve uzak yerlere yolculuk etmeye delalet eder. Bazan da ölülerin konduğu musallayı görmek, yüksek rütbeliler için vali olmaya, görevden alınmaya hapislikten kurtulmaya, temizliğe, meşakkatten rahatlığa kavuşmaya ve borçları ödemeye delalet eder. Çünkü ölü rızık ve ecelini tamamlamıştır. Eğer rüyayı gören borçlu ise, üzerinde olan borcun istenmesine delalet eder.

(*) Bayram, cuma ve cenaze namazı kılmaya mahsus açık yer.

 

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna