Rüyada Misafirhane Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Misafirhane Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Misafirhane Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Misafirhane görmek ile alakali tabirler, Rüyada Misafirhane görmek ne anlama gelir? Rüyada Misafirhane nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Misafirhane dini rüya tabirlerinde Misafirhane anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen misafirhane, nöbet beklemeye, Allah yolunda cihada, nefsini namaz ve ibadet için adamaya ve evlenmekten kaçınmaya delalet eder. Bazen de açlığa ve neisini şehvetten men etmeye delalet eder. Bazan misafirhanedeki tenhalık orda kalan cemaatın haline delalet eder. Bundan dolayi yalnızlık, açlığa, tutumluluğa, kırk gün halvette kalmaya ve va'dın yerine gelmesine delalet eder.


Diyanet Ruya : Rüyada bir misafirhane görülmesi; nöbet tutmaya, Allah yolunda cihad etmeye, kendisini namaz ve ibâdet için adamaya ve evlenmekten de kaçınmaya yorumlanır. Rüyada bir misafirhane görülmesi bazen de açlığa tahammül etmeye ve kendisini şehvetten men etmeye delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Köylerde bulunan odalar ve diğer misafirhaneler nöbet beklemeye, cihad etmeye, kötülüklerden kaçınmaya ve kendini ibadetlere vermeye delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna