Rüyada Mızrakla Vurmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Mızrakla Vurmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Mızrakla Vurmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Mızrakla Vurmak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Mızrakla Vurmak görmek ne anlama gelir? Rüyada Mızrakla Vurmak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Mızrakla Vurmak dini rüya tabirlerinde Mızrakla Vurmak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada mızrakla vurmak, baş gösterecek belaya karşı mal ve askerler ile müdafaa etmeye, bazen de bu rüya dini tenkid ve hayır sahiplerini istihza etmeye delalet eder.
Bir kimse rüyada mızrak, kılıç, değnek veya bastonla bir adama vurduğunu görse, vuran kimse vurulan kimseyi kötüler, vurulan kimse de haksızdır. Haksız bir kimse ise, daima mağlup ve perişan olur. Eğer vurduğu aletle bir yerini keserse, vuran kimse vurulan kimseyi incitir. Yukarıda zikredilen aletlerle vuracağını işaret etse ancak vur-masa, o kimse vurulmak istenen kimseye bir söz söylemek ister fakat söylemez.
Bir kimse rüyada bir kavmi silahla birbirleriyle çarpıştıklarını görse, o yerde veba veya hastalık zuhur eder. Bir kimse rüyada halkın birbirleriyle kavga ettiğini görse, yiyecek sıkıntısı başgösterir. Halkın, hükümet reisiyle harbettiğini görse, fiyatların düşmesine delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna