Rüyada Mısır Ehramları Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Mısır Ehramları Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Mısır Ehramları Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Mısır Ehramları görmek ile alakali tabirler, Rüyada Mısır Ehramları görmek ne anlama gelir? Rüyada Mısır Ehramları nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Mısır Ehramları dini rüya tabirlerinde Mısır Ehramları anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada Mısır ehramlarını görmek, geçmiş milletlerin garip hareketlerine, tefekkür ve mev'izeye delalet eder. Bazen bu rüya bekar kimse için ehl-i şirk ve yahut Arab olmayan kimse ile evlenmeğe yahut onlarla ünsiyet etmesine ya da ehl-i bid'at olanların mezhebine girmeye, veya fen tahsili etmek için gayret sarfetmeye ve okumaya delalet eder. Ehram görmek, bazan da uzun ömüre, oyun mevzilerine, zurna, düdük, oynamaya ve meyhaneye; kilise, yazı yazılan, kumaş dokunan ve suret yapılan v.s. gibi yerlere delalet eder.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında Mısır ehramlarını görmesi; o kimsenin tarihte yaşamış milletlerin birtakım garip hareketlerini düşündüğüne işaret eder. Rüyada Mısır ehramlarının görülmesi; bazen de uzun ömüre, oyun mevzilerine, düdük ve zurna gibi çalgı âletlerine, oynamaya ve meyhaneye işaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna