Rüyada Mescid-i Aksa Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Mescid-i Aksa Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Mescid-i Aksa Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Mescid-i Aksa görmek ile alakali tabirler, Rüyada Mescid-i Aksa görmek ne anlama gelir? Rüyada Mescid-i Aksa nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Mescid-i Aksa dini rüya tabirlerinde Mescid-i Aksa anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada Mescid-i Aksa'da namaz kıldığını gören kimse mirasa nail yahut iyilik ve ihsan sahibi "birisi olur. Mescid-i Aksa'da Kıbleden başka yöne namaz kıldığını gören hacceder. Kendisini beyt-i mukaddeste abdest alıyor görse, eline mal geçer. Oradan çıktığını görse, yolculuğa çıkar ve elinde miras malı varsa, elinden gider. Mescid-i Aksa'da ışık veya mum yaktığını görenin, ev-ladları yüzünden başı derde girer. Eğer çocuğuna yaptığı bir adağı varsa onu yerine getirmesi gerekir.


Diyanet Ruya : Rüyanızda Mescid-i Aksa'da namaz kıldığınızı görmeniz; sizin bir mirasa konacağınıza veya iyilik ve ihsan sahibi birisi olduğunuza, rüyanızda Mescid-i Aksa'da kıbleden başka yöne namaz kıldığınızı görmeniz; sizin hacca gideceğinize, rüyanızda kendinizi Beyt-i Mukaddes'te abdest aldığınızı görmeniz; elinize mal geçeceğine, rüyanızda oradan çıktığınızı görmeniz; sizin bir yolculuğa çıkacağınıza ve nezdinizde miras malı varsa elinizden çıkacağına işaret eder. Rüyanızda Mescid-i Aksa'da mum veya ışık yaktığınızı (günümüzde elektrik lambası olabilir) görmeniz; çocuklarınızın yüzünden başınızın derde gireceğine, eğer çocuğunuz adına yaptığınız adağınız varsa bunu yerine getirmeniz gerektiğine yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : İyilik ve ihsan sahibi kimseye; adağı yerine getirmeye, Bu mescidde namaz kılmak mirasa nail olmaya yahut saygıdeğer biri olmaya, Bu mescidde kıbleden başka tarafa doğru namaz kılmak haccetmeye, Orada abdest almak eline mal geçmesine delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna