Rüyada Mayıs Böceği Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Mayıs Böceği Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Mayıs Böceği Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Mayıs Böceği görmek ile alakali tabirler, Rüyada Mayıs Böceği görmek ne anlama gelir? Rüyada Mayıs Böceği nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Mayıs Böceği dini rüya tabirlerinde Mayıs Böceği anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen mayıs böceği, gazaplı ve ailesinin nafakasını sıkan kimsedir. Mayıs böceğinin erkeği, şerli hizmetçiye, dişisi de, lohusa kadının ölmesine delalet eder. Mayıs böceği hayırsız ve inatçı bir kadındır. Bundan dolayı mayıs böceğine rast geldiğini gören kimse inatçı bir kadınla karşılaşır. Mayıs böceğinin akrebe dönüştüğünü görmek, kendisinde düşmanlığı yok zannolunan düşmana delalet eder.
Rüyada görülen mayıs böceği, haram mal sahibi bir düşmandır. Bazan da mayıs böceği, yolculuk yapan ve malı bir şehirden diğer bir şehire nakleden kinli, buğuzlu ve ağır bir kimseye delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen mayıs böceği, sinirli ve ailesinin nafakasınısıkan kimsedir. Mayıs böceğinin erkeği, şerli hizmetçiye, dişisi de, lohusa kadının ölmesine işarettir. Mayıs böceği hayırsız ve inatçı bir kadındır. Bundan dolayı mayıs böceğine rastgeldiğini gören kimse inatçı bir kadınlakarşılaşır. Mayıs böceğinin akrebe dönüştüğünü görmek, kendisinde düşmanlığı yok zannolunan düşmana işarettir.Rüyada görülen mayıs böceği, haram mal sahibi bir düşmandır. Bazen de mayıs böceği, yolculuk yapan ve malı bir şehirden diğer bir şehire nakleden kinli, bir kimseye işarettir. Rüyada görülen mayıs böceği, gazaplı ve ailesinin nafakasını sıkan kimsedir. Mayıs böceğinin erkeği, şerli hizmetçiye, dişisi de, lohusa kadının ölmesine işarettir. Mayıs böceği hayırsız ve inatçı bir kadındır. Bundandolayı Mayıs böceğine rast geldiğini gören kimse inatçı bir kadınla karşılaşır. Mayıs böceğinin akrebe dönüştüğünü görmek, kendisinde düşmanlığı yok zannolunan düşmana işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna