Rüyada Manifaturacı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Manifaturacı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Manifaturacı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Manifaturacı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Manifaturacı görmek ne anlama gelir? Rüyada Manifaturacı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Manifaturacı dini rüya tabirlerinde Manifaturacı anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Manifaturacı, sattığı şey karşılığında bir şey almadığını görürse, insanlar arasında güzel, hoş sanatları ve çokça iyiliği olan bir insan olmakla tabir edilir. Sattığı mal karşılığında para (dirhem - gümüş) olsa, yaptığı amel ve iyilik, riyaya ve ayrıca bunların sevabını götürecek bir söz söylemesine delalet eder. Sattığı malın karşılığında dinar, altın aldığını görürse, yaptığı iyilik ve işi istemiyerek yapar. Çünkü müşteri altın ve gümüşten (dirhem ve dinardan), dedikodudan muzdarip olur.
Rüyada tartmak, rüşvete ve ödenmesi zarurî olan şeye (borca) delalet eder. Manifaturacı görmek, rızka, fakirlikten sonra zenginliğe, bekar ise evlenmeye delalet eder.


Diyanet Ruya : Rüyada manifaturacı görülmesi; sattığı şey karşılığında bir şey almadığını görürse, insanlara arasında güzel, hoş sanatları ve çokça iyiliği olan bir insana yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Fakirlikten so a zenginliğe, dünyalık ve rızka, bekar için evlenmeye delalet eder.


MollaCami Tabiri : Manifaturacı, sattığı şey karşılığında bir şey almadığınıgörürse, insanlar arasında güzel, hoş ve çokça iyiliği olan bir insan olmakla tabir edilir. Sattığı mal karşılığında para alsa, yaptığı amel ve iyilik, riyaya ve ayrıca bunların sevabını götürecek bir söz şöylemesine işarettir.Manifaturacı görmek, rızka, fakirlikten so a zenginliğe, bekar ise evlenmeye işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna