Rüyada Tuzak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Tuzak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Tuzak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Tuzak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Tuzak görmek ne anlama gelir? Rüyada Tuzak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Tuzak dini rüya tabirlerinde Tuzak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.
 

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen tuzak, dini zayıf ve hilekar bir kimseye delalet eder. Rüyada serçe kuşunu avlamak için tuzak kurduğunu gören kimse, kaba bir adama hile eder. Bir kadın rüyada kendisinin tir tuzak kurduğunu ve oraya gelen her kuşun uçup gittiğini görse, o kadın kocasından gebe kalmayı arzu eder. Fakat bu mümkün olmaz.


İhya Rüya Tabirleri : İnancı zayıf ve hilekar bir kimseye, Tuzak kurmak hile yapmaya delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Fakat basmak, Ağ.)


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen tuzak, dini zayıf ve hilekar bir kimseye işarettir.Rüyada kuş avlamak için tuzak kurduğunu gören kimse, kaba bir adama hile eder. Bir kadın rüyada kendisinin bir tuzak kurduğunu ve oraya gelen her kuşun uçup gittiğini görse, o kadın kocasından gebe kalmayı arzu eder, fakat bu mümkün olmaz.
 

 

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna