Rüyada Tirid Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Tirid Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Tirid Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Tirid görmek ile alakali tabirler, Rüyada Tirid görmek ne anlama gelir? Rüyada Tirid nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Tirid dini rüya tabirlerinde Tirid anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada tirid, rüya sahibinin hayatı, geçimi ve sanatıdır. Çanak ve tabak dolusu tirid veya yağlı bir şey görse, o tabak geniş dünyadır.
Bir çanaktan tirid yediğini gören kimse yediği tirid kadar ömrünün gitmesine, tiridden arta kalanı da, geriye kalan ömrüne, yenen ile geri kalan müsaviyse ömrünün yarısının gidip yarısının kalmasına, hiç geri kalmamışsa ömrünün bitmesine delalet eder. Yağlı bir tirid yediğini gören kimse, tiridin yağlılığı nisbetinde menfaatlı bir işe başlar. Yediği tirid yağlı değilse, menfaatsız bir işe başlamasına delalet eder.
Gördüğü tiridin çok yağlı olduğunu fakat onu yemeye muktedir olamadığını gören kimse, biriktirdiği malın başkaları tarafından yenmesine delalet eder.
Eğer o tiridi tükenmemesi için yemiyorsa, o kimsenin çok nimeti olup ve temiz bir hayat yaşadığına ve ölümünden korkan bir insan olduğuna delalet eder.
Eğer yağlı, temiz ve hoş olmayan bir tiridi görüp onun hepsini yediğini ve bundan da müsterih olduğunu görse, o kimse yolculuk ve fakirlikten dolayı ölümü arzulamasına delalet eder.
Tirid, etsiz sadece sirke ise, takva ve helalden ibaret olan temiz bir sanattır. Tirid, yağsız ise kötü bir sanata delalet eder.
Tirid eğer yırtıcı hayvan ve arslan etinden yapılmışsa, istemeyerek ve korku ile zalim bir kavmin valiliğine delalet eder. Eğer bu tirid yağlı olursa hayata ve haram menfaate delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna