Rüyada Tevbe Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Tevbe Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Tevbe Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Tevbe görmek ile alakali tabirler, Rüyada Tevbe görmek ne anlama gelir? Rüyada Tevbe nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Tevbe dini rüya tabirlerinde Tevbe anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada tevbe etmek, hapisten kurtulmağa, belalardan sonra mülke şeref ve berekete erişmeye delalet eder.
Bir kimse rüyada kendisini günah işlemekten menettiğini görse, bir belaya müptela olur. Sonra tevbe eder mülke sahip olarak şeref ve berekete nail olur.
Bilmediği bir günahtan tevbe ettiğini görse, o günahı işlemesinden korkulur. Fakat sonu hayır olur.
Kafirin rüyada tevbe etmesi, Müslüman olmasına, çalgıcı, zina eden ve bu gibilerin tevbesi ile zenginlikten sonra fakirliğe delalet eder.


Diyanet Ruya : Rüyanızda tövbe ettiğinizi görmeniz; eğer tutuklu iseniz tahliye edileceğinize ve belâlardan sonra, şerefe, mülk ve berekete erişeceğinize işaret eder. Bir kimsenin rüyasında kendisini günah işlemekten sakındırdığını görmesi; o kimsenin bir belâya maruz kalacağına, sonra tövbe ederek şeref ve itibarının artacağına delalet eder. Bir kimsenin bilmediği bir günahtan dolayı tevbe ettiğini görmesi; o kimsenin o günahı işlemesinin muhtemel olduğuna, fakat sonunun hayırla neticeleneceğine yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Bakınız; Tövbe.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna