Rüyada Terbiyeci Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Terbiyeci Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Terbiyeci Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Terbiyeci görmek ile alakali tabirler, Rüyada Terbiyeci görmek ne anlama gelir? Rüyada Terbiyeci nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Terbiyeci dini rüya tabirlerinde Terbiyeci anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada terbiye ediciyi görmek, o terbiyecinin kendisine, Bazen de belediye memuruna, mütevelliye, şeyhe, halkın önderine, hocaya, zindancıya veya ana ve babaya delalet eder.
Rüyada tanımadığı bir terbiyeciyi görmek: «Kur'an'ı O çok esirgeyici (Allah) öğretti» (Sure-i Rahman, ayet 1 - 2) mealindeki ayet işaretince Cenab-ı Hakka delalet eder. Bazen de terbiyeci görmek, hayvanları alıştırmaya delalet eder.
Rüyada kendisinin terbiyeci olduğunu gören kimse, haline uygun bir makama kavuşur ve orada hayra nail olur. Hesap öğreticisini görmek, akla, hikmete, tefrikaya, toplamaya, dövmeye, kırmaya, hayır ve şerrin fazlalaşmasına delalet eder. Kur'an öğreticisini görmek, ses ve makama, oyun aletlerine, fazilet ve şerefe delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna