Rüyada Tellak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Tellak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Tellak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Tellak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Tellak görmek ne anlama gelir? Rüyada Tellak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Tellak dini rüya tabirlerinde Tellak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada tellak görmek, temizliğe ve borcu ödemeye delalet eder. Bazan hamamın hizmetçisini görmek insanların işlerin; bitirmek için sultanın kapısında duran kimseye delalet eder. Bazen de hapishaneciye, günahlardan tevbeye ve iyi halli olmaya delalet eder.
Kilisenin hizmetçisini görmek, malın zayi olmasına ve işlerde ihmalkarlık ve eksiklik yapmaya veya süfli kimselerle ilişki kurmaya; kadınlar hamamının hizmetçisini görmek bekar için fakir bir kadınla evlenmeye delalet eder.


Diyanet Ruya : Rüyanızda bir hamam tellağı görmeniz ve ona kendinizi yıkatmanız; sizin bir felâketle karşılaşacağınıza, başa gelen tahammül edilebilecek her şeye boyun eğeceğinize ve üzüntünüzü içinize gömerek kimseye renk vermeyeceğinize işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : Hamam tellağı, insanların işini görmek için devlet ve hükümet erkanı nezdinde aracılık yapan kimseye; gardiyana, Tellak görmek, ona keselenmek ya da tek başına keselenmek borçlardan kurtulmaya, temizliğe, tövbe etmeye ve iyi halli olmaya delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada tellak görmek, temizliğe ve borcu ödemeye işarettir.Bazen hamamın hizmetçisini görmek insanların işlerini bitirmek için devlet başkanı kapısında duran kimseye işarettir.Bazen de hapishaneciye, günahlardan tövbeye ve iyi halli olmaya işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna