Rüyada Tek Gözlü Olmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Tek Gözlü Olmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Tek Gözlü Olmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Tek Gözlü Olmak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Tek Gözlü Olmak görmek ne anlama gelir? Rüyada Tek Gözlü Olmak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Tek Gözlü Olmak dini rüya tabirlerinde Tek Gözlü Olmak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Bir kimse rüyada tek gözlü olduğunu görse, o kimsenin malının veya dininin yarısı noksanlaşır veya dininin yarısı noksanlaşır veya dininin yarısı gitmiş olduğu halde o kimse büyük bir günaha girer. Bu durumda o kimsenin ömrünün ikinci yarısında Allah (C.C.)'dan korkması ve tevbe etmesi 'azimdir.
Bazı tabirciler, o kimse yalnız bir taraftan bir menfaatin meydana gelmesini bekler ve ona kavuşmasını arzu eder, dediler. Bazı tabirciler de o kimsenin eğer bir erkek kardeşi veya çocuğu varsa ölür, dediler.
Durumu bilinmeyen bir kimse rüyada tek gözlü olsa, o kimsenin doğru şahitlik yapan mümin bir şahıs olduğuna delalet eder. Eğer kendisi fakirse dininin yarısı gider veya onu ölüme yaklaştıracak bir sıkıntı veya hastalığa yakalanır. Bazen de o insanın kendisine veya ellerinin yahut dudaklarının birisine veya hanımına, kız kardeşine ya da ortağına bir bela ve bir keder erişir yahut elindeki nimeti gider.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında tek gözlü olduğunu görmesi; o kimsenin malının veya dininin yarısının gideceğine, bu kişinin kalan ömrü içinde Allah'a tövbe etmesi lazım geldiğine delaletle tabir olunur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna