Rüyada Taze Hurma Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Taze Hurma Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Taze Hurma Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Taze Hurma görmek ile alakali tabirler, Rüyada Taze Hurma görmek ne anlama gelir? Rüyada Taze Hurma nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Taze Hurma dini rüya tabirlerinde Taze Hurma anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada mevsiminde görülen taze hurma, imar edilmiş bir nahiyede bir memuriyettir.
Mevsimsiz olarak yaş ve taze hurma yediğini gören kimse hasta olur.
Tüccar için taze hurma ticarettir. Bazıları da rüyada taze hurmayı yemek kendisiyle o kişi arasında sevineceği rızıktır, dediler.
Taze hurma erkek çocuk ile müjdeye ve düşmana galip gelmeye ve namusu hakkında söylenen şeyden kurtulmaya delalet eder.
Taze hurma, helal rızık, şifa ve üzüntüden kurtulmaktır. Bundan dolayı bir kimse rüyada mevsimsiz olarak taze hurma yediğini görse, Hz. Meryem (A.S.)'ın meşhur kıssasından dolayı şifa ve berekete nail olur. Üzüntüden halas olur. Zira Meryem (A.S.) onu mevsimsiz olarak yemişti.


MollaCami Tabiri : Rüyada mevsiminde görülen taze hurma, memuriyettir.Mevsimsiz olarak yaş ve taze hurma yediğini gören kimse hasta olur. Tüccar için taze hurma ticarettir.Bazıları da rüyada taze hurmayı yemek kendisiyle o kişi arasında sevineceği rızıktır, dediler. Taze hurma erkek çocuk ile müjdeye ve düşmana galip gelmeye ve namusu hakkında söylenen şeyden kurtulmaya işarettir.Taze hurma, helal rızık, şifa ve üzüntüden kurtulmaktır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna