Rüyada Tanınmayan İhtiyar Adam Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Tanınmayan İhtiyar Adam Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Tanınmayan İhtiyar Adam Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Tanınmayan İhtiyar Adam görmek ile alakali tabirler, Rüyada Tanınmayan İhtiyar Adam görmek ne anlama gelir? Rüyada Tanınmayan İhtiyar Adam nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Tanınmayan İhtiyar Adam dini rüya tabirlerinde Tanınmayan İhtiyar Adam anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen ve tanınmayan yaşlı adam, eğer kuvvetli olursa, rüya sahibinin kuvvetine delalet eder. Eğer zayıf olursa ve onu da hangi şekilde görürse görsün, yani görünüşü ister çirkin isterse güzel olsun, rüya sahibinin çalışması, o şekilde olur.
Tanımadığı yaşlı bir adamın yukarıdan aşağıya doğru kendisine baktığını görse, rüya sahibinin hayırlı bir iş yapmaya kadir olduğuna delalet eder.
Tanımadığı yaşlı bir adama uyup arkasından gittiğini gören kimse, hayra uyar ve bolluğa erişir. Rüyada gördüğü ihtiyar, köylü olursa, o ihtiyar o kimsenin çok samimi bir dostudur.
Gördüğü ihtiyar, dinsiz bir Türk olursa, o ihtiyar o kimsenin vefasız dostudur. Eğer Müslüman bir Türk olursa, o kimse o vefasız dostunun şerrinden emin olur.
Eğer gördüğü ihtiyar, Deylemi kabilesinden olursa, o yaşlı kimse onun sadık bir dostu ve emin bir kimsesidir.
Bir kimse rüyada tanımadığı ihtiyar bir adamı görse ve gördüğünde de o ihtiyarı sevmese ve ondan hoşlanmasa, o kimsenin kendisine öğüt ve nasihat eden bir dostu zuhur eder. Ancak, o kimse, o dostuna buğzedip onun nasihatini kabul etmez. Eğer ihtiyarı gördüğünde ondan hoşlansa ve onu sevse, o kimsenin dostu ona öğüt verir, o da öğüdünü kabul eder, din ve dünyaca dostuna muvafakat eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna