Rüyada Tabiin Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Tabiin Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Tabiin Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Tabiin görmek ile alakali tabirler, Rüyada Tabiin görmek ne anlama gelir? Rüyada Tabiin nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Tabiin dini rüya tabirlerinde Tabiin anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada Tabiinden (R. Anhüm) birini bir şehir veya bir yerde görmek, o şehir veya o yer halkı sıkıntı kıtlık ve korkuda iseler, bunlardan kurtulmalarına delalet eder. Reislerinin hali iyi ve gidişatı güzel olur.
Tabiin alimlerinden veya diğerlerinden birini görmek, hikmetin ziyadeliğine, onların vaazlarından birini görmek, fetih ve sevinçlere, evliya ve salihlerini görmek dindeki ziyadeliğe delalet eder.
ölmüş olan salih kimselerin bazısını bir şehirde sağ olarak görmek, o şehir halkının ucuzluk ve bolluğa nail olarak darlıktan kurtulmalarına, onların valilerinin adil olmasına ve reislerinin halinin ıslanma delalet eder.
Tabiinden birisinin dirildiğini gören kimsenin, o tabiinin sünnetini ihya etmesine delalet eder. Bir kimse rüyada bilinen salihlerden bazısına tahavvül ettiğini görse, gördüğü kimsenin mertebesi miktarınca dünyanın gam ve kederleri kendisine isabet eder, sonra muradına nail olur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna