Rüyada Şişmanlık Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Şişmanlık Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Şişmanlık Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Şişmanlık görmek ile alakali tabirler, Rüyada Şişmanlık görmek ne anlama gelir? Rüyada Şişmanlık nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Şişmanlık dini rüya tabirlerinde Şişmanlık anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada şişman olduğunu gören kimsenin, malı artar. Şişmanlığı ile beraber, üzerinde sarı elbise olduğunu gören kimse ise, hastalanır. Sonra o hastalıktan iyi olur. Bazı tabirciler, şişmanlık izzet ve yüceliğe, bazıları da din ve iman kuvvetine delalet eder, dediler. Bazı tabirciler ise şişmanlık rüya sahibinin halk içerisinde beğenilmesine, kadir ve şanının yüce olmasına delalet eder, dediler.


Diyanet Ruya : Rüyanızda kendinizi olduğunuzdan daha şişman görmeniz; isterinizin yoğunluğundan dolayı çok fazla yorulduğunuza ve sıhhatiniz için bir müddet istirahat etmeniz gerektiğine delalet eder. Bir başka tabire göre bir kimsenin rüyasında kendisini normal halinden daha fazla şişman olduğunu görmesi; o kimsenin malının artacağına, izzet sahibi olacağına ve dini inancının kuvvetli olduğuna işaret eder. Bir kimsenin rüyasında şişman olduğunu görmesiyle birlikte üzerinde bir sarı elbisesinin bulunduğunu görmesi; o kimsenin bir hastalığa yakalanacağına ancak daha sonra şifa bularak bu hastalıktan kurtulacağına yorumlanır.


MollaCami Tabiri : Rüyada şişman olduğunu gören kimsenin, malı artar. Şişmanlığı ile beraber, üzerinde san elbise olduğunu gören kimse ise, hastalanır, So a o hastalıktan iyi olur. Bazı tabirciler, şişmanlık izzet ve yüceliğe, bazılan da dinve iman kuvvetine işarettir, dediler.Bazı tabirciler ise şişmanlık rüya sahibinin halk içerisihde beğenilmesine, kadir ve sanının yüce olmasına işarettir, dediler.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna