Rüyada ޞamarlamak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada ޞamarlamak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada ޞamarlamak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada ޞamarlamak görmek ile alakali tabirler, Rüyada ޞamarlamak görmek ne anlama gelir? Rüyada ޞamarlamak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve ޞamarlamak dini rüya tabirlerinde ޞamarlamak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada şamarlamak, gafletten ikaz etmek ve menfaattir. Kadının rüyada el ayasıyla yüzüne vurması: «Onu çok bilgin bir oğulla müjdelediler. Bunun üzerine (Ibrahim'in) zevcesi (Sare) bir feryad içinde yönelip (elini) yüzüne vurdu. «Ben» doğurmaz bir kocakarı (yım)» dedi. (Sure-i Zariyat, ayet 28-29) mealindeki ayet-i Celile işaretince ha-yızdan ve çocuk doğurmaktan ümidi kesildikten sonra erkek çocukları müjdeye delalet eder.
Rüyada şamarlamak, vuran kimse tarafından kendisi için günah, suç ve cinayet yapmamış kimse hakkında zulümdür. Bazen şamar vurmak vurulan yerde hastalık olmasına delalet eder.
Bir kimsenin rüyada bir insan kendisine veya o kimse bir insanı ı şamarladığını görmesi, o kimsenin vurulan kimseyi gafletten ikaz etmesine delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna