Rüyada Zürafa Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Zürafa Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Zürafa Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Zürafa görmek ile alakali tabirler, Rüyada Zürafa görmek ne anlama gelir? Rüyada Zürafa nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Zürafa dini rüya tabirlerinde Zürafa anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada zürafayı görmekte hayır yoktur. Çünkü bu hayvan, mal hakkında afete delalet eder. Bazan bu hayvanı görmek, gebe kadına yahut yöneldiği taraftan meydana gelecek garip haberlere vakıf olmaya delalet eder. Zürafa kocasına itaat etmeyen hanım ile de tabir edilir. Çünkü zürafa sırtına binenlere muhalefet eder.


Diyanet Ruya : Rüyanızda bir zürafa görmeniz; uzun süredir arzu ettiğiniz bir yolculuğa çıkacağınıza ve yolculuğunuzda da çok bahtiyar günler geçireceğinize delalet eder


İhya Rüya Tabirleri : Zürafa görmek mala gelecek afete, gebe kadına, garip haberler almaya, kocasına itaat etmeyen kadına delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada zürafayı görmekte hayır yoktur.Bazen bu hayvanı görmek, gebe kadına yahut yöneldiği taraftan meydana gelecek garip haberlere vakıf olmaya işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna