Rüyada Zıt Şeyler Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Zıt Şeyler Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Zıt Şeyler Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Zıt Şeyler görmek ile alakali tabirler, Rüyada Zıt Şeyler görmek ne anlama gelir? Rüyada Zıt Şeyler nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Zıt Şeyler dini rüya tabirlerinde Zıt Şeyler anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Sağ olan bir kimsenin rüyada ölü olduğunu görmek, o kimsenin hayatında elde edeceği nasibidir, ölü olan bir kimse, rüyada sağ görülse, o ölü ahirette büyük bir nasibe nail olur. Zira bir şey kendi zıddının güzelliğini ortaya koyar.


İhya Rüya Tabirleri : Zıtlık, varlığın devamı için zorunlu olan durumlara delalet eder: Artı (+) kutup eksi (-) kutbu tamamlar; soğuğun karşısında sıcak, iyinin karşısında kötü, imanın karşısında küfür vardır. İnsan, olumlu olandan tarafa tavır koymakla mükelleftir.Zıtlık, varlığın devamı için zorunlu olan durumlara delalet eder: Artı Sağ olan birinin kendini ölmüş görmesi hayatta elde edeceği nasibine; ölünün rüyada sağ görülmesi, onun ahiretteki nasibine delalet eder; çünkü zıt şeyler, birbirinin fonsiyonunu (güzelliğini) ortaya koyarlar.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna