Rüyada Zayıflık Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Zayıflık Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Zayıflık Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Zayıflık görmek ile alakali tabirler, Rüyada Zayıflık görmek ne anlama gelir? Rüyada Zayıflık nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Zayıflık dini rüya tabirlerinde Zayıflık anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada hissedilen zayıflık kuvvettir. Bundan dolayı rüyada zayıf olduğunu gören kimse kuvvetlenir.
Bazı tabirciler, rüyada vücudunun zayıf olduğunu gören kimsenin dini zayıf olur veya dininde üzerine farz olan şeyi eda etmekte tembellik eder, dediler.
Bazıları da, rüyada hissedilen zayıflık «Insan da zayıf olarak yaratılmıştır (Sure-i Nisa, ayet 28) mealindeki ayete göre evlenmekteki sabırsızlığa delalet eder. Çünkü ayette geçen «Zaifen» kelimesi «cinsi münasebet yanmakta onun sabrı yoktur» şeklinde tefsir edilmiştir.
Rüyada vücudunun zayıf olduğunu gören kimseye, üzüntü ve keder isabet eder.
Rüyada zayıf olmak, fakirlik, makam ve rütbeden düşmeğe delalet eder. Bazı tabirciler zayıflık, hastalıktır, bazıları da, açıktır dediler. Bazen de zayıflık, aşk ve üzüntüye delalet eder.


Diyanet Ruya : Rüyanızda kendinizi zayıf ve kuvvetsiz olduğunuzu görmeniz; iş hayatınızda veya evinizin içinde bir şeyden korkup çekindiğinize işaret eder. Rüyanızda zayıflıktan korkup doktora gittiğinizi görmeniz; başarı gösteremediğinizden dolayı üzüntü içinde bulunduğunuza delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Zafız olduğunu yahut zafiyet hissettiğini görmek kuvvet bulmaya, hayırlı işlere güç yerirebilmeye; Rüyada hissedilen zayıflık, insanın yaratılış itibariyle karşı cinse olan zaafına, evlenme arzusunun fazlalığına; Zayflık bazen aşk ve üzüntüye, üzüntü ve kedere, madden acze düşmeye delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada hissedilen zayıflık kuvvettir.Bazı tabirciler, rüyada vücudunun zayıf olduğunu gören kimsenin dini zayıf olur veya dininde üzerine farz olan şeyi eda etmekte tembellik eder, dediler.Bazıları da, rüyada hissedilen zayıflık sabırsızlığa işarettir.Rüyada vücudunun zayıf olduğunu gören kimseye, üzüntü ve keder isabet eder. Rüyada zayıf olmak, fakirlik, makam ve rütbeden düşmeğe işarettir.Bazı tabirciler zayıflık, hastalıktır, bazıları da, açlıktır dediler. Bazen de zayıflık, aşk ve üzüntüye işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna