Rüyada Zahmet Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Zahmet Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Zahmet Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Zahmet görmek ile alakali tabirler, Rüyada Zahmet görmek ne anlama gelir? Rüyada Zahmet nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Zahmet dini rüya tabirlerinde Zahmet anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada meşakkat ve zahmet çekmek, rahatlığa delalet eder. Bundan dolayı rüyada zahmet ve meşakkat çektiğini gören kimse, rahata kavuşur.
Rüyada meşakkat ve zahmet çekmek memuriyetinde hile yapmaya, haksız ve batıl yollu insanların mallarını yemeye delalet eder. Bu tabir, rüya sahibi zengin olduğu takdirdedir. Eğer rüya sahibi fakir olursa rüya sahibinin perhiz yapmasına ve rahatlığa delalet eder.
Bazen de rüyada meşakkat ve zahmet çekmek kaçınılması gereken şeyleri yapmaya delalet eder.


Diyanet Ruya : Bir insanın rüyasında zahmet çektiğini görmesi; o kiminin mutluluk ve huzur içinde yaşadığına işaret eder. İmam-ı Nablusî'nîn yorumuna göre: Bir kimsenin rüyasında zahmet çektiğini görmesi; o kimsenin haksız kazanç elde edeceğine ve ıram yollardan eline mal geçeceğine, bir rivayete göre de o kişinin kaçınılması gereken işleri yaptığına yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Zahmet ve meşakkat çektiğini görmek rahata kavuşmaya yahut kaçınılması gereken şeyleri yapmaya delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Sıkıntı.)


MollaCami Tabiri : Rüyada zahmet çekmek, rahatlığa işarettir.Rüyada zahmet çekmek memuriyetinde hile yapmaya, haksız ve batıl yollu insanların mallarını yemeye işarettir. Bu tabir, rüya sahibi zengin olduğu takdirdedir. Eğer rüya sahibi fakir olursa rüya sahibinin perhiz yapmasınave rahatlığa işarettir. Bazen de rüyada zahmet çekmek kaçınılması gereken şeyleri yapmaya işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna