Rüyada Piskopos Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Piskopos Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Piskopos Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Piskopos görmek ile alakali tabirler, Rüyada Piskopos görmek ne anlama gelir? Rüyada Piskopos nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Piskopos dini rüya tabirlerinde Piskopos anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada piskopos olduğunu ve kendisine hürmet edildiğini gören kimsenin, güçlü ve kuvvetli bir adam olup kavmini bid'ata davet ettiğine ve ona yapılan saygı miktarı o kavmin ona uyduğuna ve halk arasında emir ve yasakların yücelmesi nisbetinde de o bid'atın yücelmesine delalet eder.
Rüyada kendisine «Piskopos» diye çağrıldığını ve kendisi de bunu çirkin gördüğünü görse, kendisinde öyle bir şey bulunmadığı halde ona yalan ve iftira isnad edilmesine delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Kendisine hürmet edilen güç ve kuvvet sahibi insana; Piskopos olduğunu görmek, bu nitelikleri yanında, halkı bid'at ve sapıklığa yönelten kişi olduğuna, Kendisine piskopos dendiği halde böyle olmadığını ve bundan rahatsızlık duyuduğunu görmek, insanlarınn o kimseyi yanlış anlıyor olmalarına delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna