Rüyada Pra Kemeri Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Pra Kemeri Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Pra Kemeri Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Pra Kemeri görmek ile alakali tabirler, Rüyada Pra Kemeri görmek ne anlama gelir? Rüyada Pra Kemeri nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Pra Kemeri dini rüya tabirlerinde Pra Kemeri anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada para kemeri görmek, bekar için evlenmeye delalet eder. Bazan para kemeri görmek, altın ve gümüş veya cevher yahut anahtar gibi şeylerin konulacakları kaba delalet eder.
Para kemeri, maldır. Bundan dolayı rüyada para kemerinin denize düştüğünü gören kimsenin, malı halifenin veya halife tarafından memur edilen kimselerin eline geçer.
Kendi para kemerinin bir nehire düştüğünü gören kimsenin, malı melikin eline geçer. Bazı tabirciler, çanta insanın bedenidir. Bu sebepten rüyada çantasının boşaldığını gören kimsenin, öleceğine delalet eder, dedüer.
Para kemerinin beline bağlı olduğunu görse, rüya sahibinin, ömrünün yarısında çok ilim elde ettiğine delalet eder. Içerisindeki paralar sağlanışa, elde ettiği ilmin de doğru ve sağlam; paralar sahte ise rüya sahibinin yine okuması gerektiğine delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna