Rüyada Para Basan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Para Basan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Para Basan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Para Basan görmek ile alakali tabirler, Rüyada Para Basan görmek ne anlama gelir? Rüyada Para Basan nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Para Basan dini rüya tabirlerinde Para Basan anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen para basıcısı, güzel konuşan ve hileli söz söyleyen adamdır.
Bazı tabirciler, rüyada görülen para basıcısı, doğru sözlü, güler yüzlü bir adam, bazıları, koğuculuk yapan bir kimse, bazdan da, şairdir, dediler.
Rüyada para bastığım gören kimse, valiliğe ehilse buna nail olur.
Para basıcısını görmek, melikin emirlerim yerine getiren vekiline veya melikin sözcüsüne delalet eder. Bazan da para basanı görmek, ressama, yazı sureti çıkarana, şiddet kullanarak ve döverek mal toplayan kimseye delalet eder. Bazan da bu rüya içki içmek ve iftira gibi kendisine had vurulması icap eden bir fiili işlemeye delalet eder.
Bazı tabirciler de, para basıcısını görmek, namazlarım kılan ve* kendisine bırakılan emaneti sahibine teslim eden bir adama delalet eder, dediler. Kalp para basıcısını görmek, çirkin söz söylemeye ve amelsiz söze delalet eder.
Bazı tabirciler, para basıcısını görmek, —faklh ve rüya tabir :isi gibi— sözler etraflıca anlatan ve onları güzel bir şekilde yorumlayan kimselere delalet eder, dediler.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında para basan bir kimseyi görmesi; o kimsenin güzel konuşma kabiliyeti olduğuna ve birtakım hileli sözler söylediğine yorumlanır. Bazı tabircilere göre: Rüyada para basan kimsenin görülmesi; namazını terk etmeyen ve kendisine bırakılan emânetleri ihanet etmeden sahiplerine veren kimseye işaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna