Rüyada Paluze Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Paluze Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Paluze Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Paluze görmek ile alakali tabirler, Rüyada Paluze görmek ne anlama gelir? Rüyada Paluze nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Paluze dini rüya tabirlerinde Paluze anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada paluze görmek, geçim için söylenen güzel ve hoş sözdür. Paluzenin çoğu saltanat içinde çok rızık ve ganimetle hasıl olacak iyiliktir.
Bir kimse rüyada paluze yediğini görse, o kimsenin avcılıkk geçimini sağladığına veya sevinçli olarak ganimete erişeceğine delalet eder.
Rüyada kendisine paluze sunulduğunu veya yanma paluze götürüldüğünü gören kimsenin, rüyasında hayır yoktur. Çünkü paluze bazan da felç hastalığına delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada paluze yediğini görmek, geçim için söylenen güzel ve hoş sözdür. Paluzenin çoğu saltanat içinde çok rızık ve ganimetle hasıl olacak iyiliktir.Bir kimse rüyada palüze yediğini görse, o kimsenin avcılıkla geçimini sağladığına veya sevinçli olarak ganimete erişeceğine işarettir. Rüyada kendisine paluze sunulduğunu veya yanına paluze götürüldüğünü gören kimsenin, rüyasında hayır yoktur. Çünkü palüze bazen de felç hastalığına işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna