Rüyada Oyun Oynamak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Oyun Oynamak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Oyun Oynamak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Oyun Oynamak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Oyun Oynamak görmek ne anlama gelir? Rüyada Oyun Oynamak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Oyun Oynamak dini rüya tabirlerinde Oyun Oynamak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada oyun oynamak, gurur ve istihza etmeye ve dince noksaniyete delalet eder.
Tavla oynamak, yükselmeye, izzet ve şöhrete, bazan da rüyada tavla oynamak, rüya sahibinin uyanıklık halinde yapacağı istihza ve muhalefete; tura oyunu, delillere delalet eder.
Yüzük oyunu, emrolunan şeyleri örtmeye delalet eder. Ancak rüyada sakladığı yüzüğü eğer birisine gösterirse, bu halde rüya işleri gizlemeye delalet etmez. Bazan da yf'zük oyunu kuyumcuya delalet eder.
Aşık oyunu vazifeden alınmaya ve vazifeye almmaya delalet eder.
Rüyada meşinden yapılmış ve içerisi yünle doldurulmuş tanıyamadığı topla oynamak, düşmanlar arasında sulha delalet eder. Rüyada bu oyunu oynayan kimse hasta ise, iyi olur.
Rüyada ceviz oynamak, kendisine sulh ve rahatlık takip edecek düşmanlığa delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada oyun oynamak, gurur ve alay etmeye ve dinde kieksikliğe işarettir.Tavla oynamak, yükselmeye, izzet ve şöhrete, bazen de rüya sahibinin uyanıklıkda yapacağı alay ve muhalefete işarettir.Yüzük oyunu, emrolunan şeyleri örtmeye işarettir. Bazen de yüzük oyunu kuyumcuya işarettir.Oyun oynamak hangi cinsi olursa olsun umumiyetle gurur, kibir ve boş işlene zaman geçirmeye işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna