Rüyada Okuyucu Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Okuyucu Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Okuyucu Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Okuyucu görmek ile alakali tabirler, Rüyada Okuyucu görmek ne anlama gelir? Rüyada Okuyucu nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Okuyucu dini rüya tabirlerinde Okuyucu anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada kabir üzerine okuyan birisini görmek, öğüt kabul etmeyen kimseye öğüt vermeye, vekalete meşru şeylerle emretmeye, nehyedilmiş şeylerden, nehyetmeye delalet eder.
Mühim işlerde okuyucuyu görmek, izzet, yücelik ve güzel şöhrete delalet eder. Cenazelere okuyan kimseyi görmek in'am ve ihsan ediciye ve riya için amel yaptığına delalet eder.
Kitap okuyucusunu görmek, vesvese ve hastalığa veya kitabın delalet ettiği kimseyi sevmeye delalet eder.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında bir kütüphanede birçok kişilerin inceleme yaptıklarını, kitap veya gazete okuduklarını görmesi; o kimsenin herhangi bir iş konusunda başkalarının fikirlerine başvuracağına işaret eder. Bir kimsenin rüyasında bir kabristanlıkta mezar başında veya bir mevlid cemiyetinde ya da herhangi bir camide birtakım okuyucular görmesi; o kimsenin Allah tarafından bütün günahlarının bağışlanacağına, dünya ve âhirette işlerinin yolunda gideceğine işaret şeklinde tabir olunur. Kîrmânî'nin yorumuna göre: Rüyanızda bir kitaplıktan kitap alarak okuduğunuzu görmeniz; dünyada birtakım yeni şeyler öğrenmek hevesinde olduğunuza, rüyanızda bir kütüphanede kitap okuyan insanlar görmeniz; bazı işleriniz hakkında başkalarından fikir alma ihtiyacını hissettiğinize yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Bakınız; Okumak.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna