Rüyada Oğlan Çocuk Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Oğlan Çocuk Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Oğlan Çocuk Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Oğlan Çocuk görmek ile alakali tabirler, Rüyada Oğlan Çocuk görmek ne anlama gelir? Rüyada Oğlan Çocuk nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Oğlan Çocuk dini rüya tabirlerinde Oğlan Çocuk anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Kucakta taşınacak kadar küçük çocuğu rüyada görmek, üzüntü ve kedere delalet eder. Buluğ çağına yakın bir çocuğu görmek, müjdedir.
Etrafı kuşatılmış bir şehirde ıstırap içinde bulunan insanlardan birisi rüyada, güzel yüzlü ve erginlik çağına yaklaşmış bir çocuğun şehre girdiğini veya gökten indiğini ya da yerden çıktığını görse, kurtuluşun yaklaştığını ve o şehir halkının üzüntüden kurtulmalarına delalet eder.
Rüyada buluğ çağına ermiş çocuğu görmek, izzet ve kuvvete delalet eder. Kur'an okumayı önceden bilen tır kimsenin rüyada okula giden bir çocuğu olduğunu görmesi, günahından tevbe etmesine delalet eder.
Alim veya vali olan bir şahıs, mektepte okuduğunu görse, o kimseyi cehalet istila eder veya izzetten zilete düşer.
Tüysüz bir çocuk olduğunu gören kimse, anası tarafından mirasa kavuşur.
Fakir bir kimsenin rüyada anasından doğmuş bir çocuk olduğunu görmesi, rızka ve zenginliğe kavuşmasıdır.
Zengin bir adamın rüyada çocuk olduğunu görmesi, iyi değildir ve onun zenginliği kemale ermez. Hasta bir adam rüyada çocuk olduğunu görse, ölür.
Mahkemesi olan bir kimse rüyada çocuk olduğunu görse, kahra uğrar. Hanımı hamile olan bir kimse yüzünü çocuk yüzü gibi görse, hamım kendisine benzeyen bir oğlan çocuğu doğurur.
Rüyada çocuğu arkasına almak, üzüntü ve kederdir. Rüyada görülen çocuk, başlangıçta sadakat, sonra düşmanlık izhar eden zayıf bir düşmandır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna