Rüyada Oğlak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Oğlak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Oğlak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Oğlak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Oğlak görmek ne anlama gelir? Rüyada Oğlak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Oğlak dini rüya tabirlerinde Oğlak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada oğlak, çocuktur. Bundan dolayı, boğazlanmış oğlak görenin çocuğu ölür.
Bir oğlağa sahip olduğunu görenin bir çocuğu olur. Yemek için oğlağı boğazladığını gören kimse çocuğu yüzünden mala nail olur, yahut eline cüz'î bir mal geçer.
Başkalarına yedirmek maksadiyle oğlağı boğazladığını görenin, aile ve yakınlarından bazılarının çocuğu ölür.
Oğlak veya bir kuzu boğazladığını veya onlara bindiğini gören kimse çocuklarla oynar ve eğlenir. Oğlak eti yediğini gören, bir çocuktan az bir mal elde eder.


Diyanet Ruya : Rüyanızda bir oğlak görmeniz; oğlunuzun ailenizin adını sürdüreceğine ve soyunuzun devam edeceğine işaret eder. Bir kimsenin rüyasında oğlak kestiğini görmesi hayırsızlığa, etini yemesi; o kimsenin hastalığa yakalanacağına yorumlanır. Bir kimsenin kendisine bir oğlak hediye edildiğini görmesi; o kişinin bir oğlu olacağına, kişinin rüyasında kendisinin bir başkasına bir oğlak hediye ettiğini görmesi; o kimsenin oğlak hediye ettiği kişi ile bir akrabalık kuracağına delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Boğazlanmış oğlak görmek çocuk ölümüne, Oğlak ve kuzu boğazlamak yahut onlara binmek çocuklarla oyun oynamaya ve eğlenmeye, Oğlak eti çocuk tarafından gelecek az mala delalet eder. ( Daha geniş bilgi için Bakınız; Keçi.)

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna