Rüyada Obur Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Obur Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Obur Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Obur görmek ile alakali tabirler, Rüyada Obur görmek ne anlama gelir? Rüyada Obur nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Obur dini rüya tabirlerinde Obur anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada obur kimseyi görmek veya onun durumuna düşmek, günah ve kötülük yapmaya delalet eder. Hasta bir kimsenin obur kimseyi görmesi, afiyet ve selamete ermesine delalet eder.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında çok yemek yediğini veya bir başka çok yemek yiyeni görmesi; o kimsenin hayatta çok ihtiraslı bir kişi olduğuna delalet eder. Bir kimsenin rüyasında obur bir kimse görmesi; o kimsenin işlerinde birtakım aksamaların meydana geleceğine ve hafif bir mide rahatsızlığı geçireceğine, kişinin rüyasında obur bir kimse ile birlikte yemek yediğini görmesi; o kimsenin malının israf edildiğine ve tasarrufa başvurması gerektiğine yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Obur olduğunu yahut obur bir kimseyi görmek kötülük ve günah işlemeye, çirkin karşılanan davramışlarda bulunmaya; Hastanın obur birini görmesi afiyet ve esenliğe delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada obur kimseyi görmek veya onun durumuna düşmek, günah ve kötülük yapmaya işarettir. Hasta bir kimsenin obur kimseyi görmesi, afiyet ve selamete ermesine işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna