Rüyada Nur Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Nur Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Nur Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Nur görmek ile alakali tabirler, Rüyada Nur görmek ne anlama gelir? Rüyada Nur nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Nur dini rüya tabirlerinde Nur anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada nur görmek, hidayete delalet eder. Kafir olan birisi rüyada zulmetten nura ve karanlıktan aydınlığa çıktığını görse, Allah (C.C.) onu Islam ve imanla şereflendirir. Ve o kimse dünya ve ahirette manen Allah (C.C.)'a yaklaşır. Nurdan ve aydınlıktan hidayete, isyandan sonra tevbeye ve körlükten sonra basirete nail olmaya delalet eder. Bunların aksi yani insanın nurdan zulmete çıkması, zenginlikten sonra fakirliğe, izzetten sonra zillete, hidayetten sonra sapıklığa ve kör olmasına delalet eder. Nur, salih amellere, ilme, Kur'an'a, salih bir evlada ve alime delalet eder.
Nurdan bir elbiseye büründüğünü veya nurdan bir gömlek giydiğini gören kimse, faydalanacağı bir ilim elde eder. Yahut Allah (C. C.)'a ibadet etmeye yönelir.
Rüyada tenasül uzvundan veya bazı azalarından nur çıktığını gören kimsenin, — ilmiyie veya duasıyla faydalanılan bilgili — bir çocuğu olur.


İhya Rüya Tabirleri : Karanlıktan aydınlığa çıkmak kafir için imana, günahkar için hidayete; Nur görmek isyan ve tuğyandan so a tövbe etmeye, körlükten so a basirete; salih amele, hayırlı evlada, Kur'an'a ve alime; Nurdan elbise giymek faydalı ilme, bedeninin herhangi bir yerinden nur çıktığını görmek ilim ve irfanı ile halka faydalı olacak bir erkek çocuğa; Aydınlık bir ortamdan zulmete çıkmak zenginlikten so a yoksulluğa, itibar görmeden so a horlanmaya, hidayetten so a sapıklığa ya da kör olmaya delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna