Rüyada Nefes Darlığı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Nefes Darlığı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Nefes Darlığı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Nefes Darlığı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Nefes Darlığı görmek ne anlama gelir? Rüyada Nefes Darlığı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Nefes Darlığı dini rüya tabirlerinde Nefes Darlığı anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada hissedilen nefes darlığı, sahibi için bir şeyden usanmaya ve can sıkıntısına delalet eder.


Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada nefes tutulması hastalığı veya: «Sonra onu (uzanan o gölgeyi nasıl) azar azar alıp kendimize çektik» (Sure-i Furkan, ayet 46) mealindeki ayet işaretince ölüme delalet eder. Rüyada bir şeyi eliyle tutmak yeni bir mülke veya hanıma ya da çocuğa delalet eder.


Diyanet Ruya : Rüyanızda nefes darlığına yakalandığınızı görmeniz; yeni bir yere taşınacağınıza veya sıkıntılı ve ıstıraplı günlerden | kurtulacağınıza yorumlanır. Bazı tabircilere göre; Rüyanızda nefes darlığı çektiğinizi görmeniz; sermayenizin azlığı yüzünden birtakım ticarî işlerinizi gerektiği gibi çeviremediğinize, bu nedenle de başkalarından yardım talebinde bulunarak onları da işinize ortak etmek zorunda kaldığınıza, dolayısıyla kazancınızın bölüneceğine işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri :


Seyyid Süleyman : Rüyada nefes tutulması hastalığı veya: «Sonra onu (uzanan o gölgeyi nasıl) azar azar alıp kendimize çektik» (Sure-i Furkan, ayet 46) mealindeki ayet işaretince ölüme delalet eder. Rüyada bir şeyi eliyle tutmak yeni bir mülke veya hanıma ya da çocuğa delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada hissedilen nefes darlığı, sahibi için bir şeydenusanmaya ve can sıkıntısına işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna