Rüyada Nakışçı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Nakışçı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Nakışçı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Nakışçı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Nakışçı görmek ne anlama gelir? Rüyada Nakışçı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Nakışçı dini rüya tabirlerinde Nakışçı anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada nakışçıyı görmek, sünnet-i salihaya delalet eder. Bazan da nakışçıyı görmek, hileye delalet eder. Taş nakışlayıcısını görmek, cahil kimselere hile etmeye, bakır nakışçısını görmek düşmanlığa ve baş ağrılarına, altın ve gümüş nakışlayıcısmı görmek, açık ve aşikar bir hikmete ve bir işi layıkıyla yapmaya delalet eder. Nakışlayıcı, dünyanın mağrur ve meftunu bulunan ve kadınları bezeyen bir kimseye delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri :


MollaCami Tabiri : Rüyada nakışçı görmek, sünnet-i salihaya işarettir. Bazen de nakışçıyı görmek, hileye işarettir. Taş nakışlayıcısını görmek, cahil kimselere hile etmeye, bakır nakışçısını görmek düşmanlığa ve baş agnlanna, altın ve gümüş nakışlayıcısını görmek, açık ve aşikar bir hikmete ve bir işi layıkıyla yapmaya işarettir. Nakışçı görmenin, dünya mağrur ve meftun olan ve kadınları süsleyen bir kimseye işaret edeceği şeklinde tabir edilmiştir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna